Fakt, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, wykonany z materiałów pochodzących od sprawdzonych dostawców z odpowiednimi certyfikatami – to jest rzeczą oczywistą.

Naszym wyróżnikiem na tle konkurencji jest to, że:

1) Wszystkie zabawki marki DAPAL® zostały oddane do badań i certyfikacji. Masz pewność bezpieczeństwa produktów, za które płacisz. Chcemy podkreślić, że zarówno każdy produkt, jak i materiał, z którego został wykonany, posiada certyfikat CE oraz deklarację zgodności WE. Nasze zabawki są więc w pełni zgodne z wymogami bezpieczeństwa UE.

2) Jako rodzice, projektanci i producenci – dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były wykonane w myśl zasady 3xE tzn – produkt musi być: ekonomiczny, ergonomiczny i ekologiczny

3) Dzięki temu, że sami projektujemy oraz wykonujemy nasze produkty mamy pełną kontrolę nad całym cyklem produkcyjnym – od zaprojektowania, poprzez wykonanie, zapakowanie i wysłanie do klienta.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasz wyrób.

4) Szybko reagujemy na wszelkie uwagi i sugestie od klientów, przez co nasze produkty są ciągle udoskonalane i rozwijane.

 

Doceniając to, że poświęciłeś swój czas aby przeczytałeś kilka informacji o nas – użyj kodu rabatowego o wartości 20zł. TWÓJ KOD: DAPAL

Projektujemy, wykonujemy i testujemy wszystkie nasze produkty

Materiały tylko od sprawdzonych dostawców

Wszystkie zabawki zostały oddane do badań i certyfikacji

Poznaj nas bliżej

Zapraszamy do kontaktu a także na media społecznościowe.

Posiadamy własny park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie w branży.