BUJAK MONTESSORI

bujak montessori drewniany 11

Czym jest bujak montessori?

Bujak drewniany w stylu Montessori to niezwykła, edukacyjna zabawka inspirowana pedagogiką Marii Montessori. Głównym celem tej zabawki jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dziecka. Łączy ona w sobie funkcje rozrywkowe oraz edukacyjne, co pozwala na naukę poprzez zabawę. Bujak pomaga dzieciom rozwijać umiejętności motoryczne, w tym rozwijanie równowagi i koordynacji, a także ucząc je samodzielności.

Z czego jest wykonany?

Bujak Montessori – drewniany, wykonany jest z naturalnych materiałów, co sprawia, że jest trwały, bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Najczęściej wykonywany jest ze sklejki oraz płyty MDF.

Dla kogo jest bujak drewniany?

Zabawka ta jest przeznaczona dla dzieci w różnym wieku – od niemowląt po przedszkolaki a nawet i osoby dorosłe (bujak drewniany XXL). Dostępne są różne modele bujaków drewnianych Montessori, które cechują się kształtami i rozmiarami, takimi jak zwierzęta, pojazdy czy inne zabawne formy, co sprawia, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Jakie daje korzyści?

Używanie bujaka Montessori przyczynia się do wszechstronnego rozwoju dziecka, ucząc je samodzielności, rozwijając zmysł równowagi i koordynacji. Ponadto, dzieci spędzają miło czas na zabawie z bujakiem, co zwiększa ich motywację do nauki i eksploracji. Ta ekologiczna i trwała zabawka to idealny wybór dla rodziców, którzy pragną wspierać rozwój swojego dziecka poprzez zabawę, jednocześnie dbając o środowisko.

VIDEO prezentujące bujak drewniany DAPAL – w stylu montessori

Bujaki drewniane oferowane przez DAPAL

PARAMETRY TECHNICZNE BUJAKÓW MONTESSORI od DAPAL

Parametry techniczne bujaków drewnianych znajdziesz bezpośrednio w opisie produktu: bujak XL, bujak XXL.

Bujak drewniany DAPAL – kluczowe zalety:

Holistyczny rozwój:

Bujak drewniany DAPAL wspiera rozwój fizyczny, umysłowy i emocjonalny dziecka, aktywizując ruch, ćwicząc równowagę i pobudzając kreatywność dziecka.

Bezpieczeństwo i jakość:

Bujaki są wykonane z certyfikowanej, wodoodpornej sklejki w klasie 1/2 o grubościach 15-18 mm (w zależności od wariantu), spełniają europejskie normy bezpieczeństwa EN-71 i posiadające atesty higieniczne (klasa E1).

Precyzja wykonania:

Każdy bujak DAPAL jest poddawany podwójnemu szlifowaniu, maszynowemu oraz ręcznemu, aby zapewnić gładką powierzchnię bez ostrych krawędzi.

Zgodność z dyrektywami:

Bujak DAPAL spełnia najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone przez niezależne testy i certyfikacje. Zabawka posiada certyfikat CE, co oznacza zgodność z wymogami Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że ich dzieci korzystają z bezpiecznego i solidnego produktu.

Ergonomia i funkcjonalność:

Lekka konstrukcja (waga 8 kg) umożliwia łatwe przenoszenie bujaka, a praktyczne uchwyty zapewniają stabilność i kontrolę nad ruchem.

Wszystko dla bezpieczeństwa Twojego dziecka:

Dbałość o estetykę i unikanie ostrych rogów oraz zaokrąglenie wystających krawędzi zwiększają bezpieczeństwo podczas zabawy.

Uniwersalność i kreatywność:

Bujak DAPAL oferuje mnóstwo możliwości zabawy, służąc jako bujak, mostek czy namiot/domek. Dołączając dodatkowe elementy umożli

wią przekształcenie go w równoważnię, zjeżdżalnię, miejsce do wspinaczki, ladę sklepową czy biurko/stolik.

Zabawa dla dzieci w różnym wieku:

Dedykowany dzieciom powyżej 1 roku życia, bujak DAPAL dostarcza niekończących się możliwości zabawy rozwijając ich wyobraźnię.

Poszukujesz więcej informacji?

Może zainteresuje Cię także: